ЄС у червні має відкрити двері для України – Дуда

Дуда також заявив про необхідність посилювати санкційний тиск на Росію за агресію проти України. Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Європейський Союз має відчинити двері перед Україною.
“Великий заклик до всього Європейського Союзу, до лідерів ЄС: сьогодні Україна потребує нашого сигналу, відкриття європейських дверей для держави, для українського суспільства, яке хоче бути частиною європейських спільнот”, – сказав Дуда під час спільної прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським у Києві.
Він додав, що ухвалення рішення про статус України як кандидата на вступ до ЄС на саміті у червні має велике значення.
“Прошу замислитися всюди там, де були досі сумніви. Країни, які прагнуть Європейського Союзу, мають отримати чіткий сигнал, що двері в ЄС відчинені”, – зазначив польський президент.
Дуда також заявив про необхідність посилювати санкційний тиск на Росію.
“Яким чином мир мирним шляхом може допомогти в закінченні війни? Тільки санкціями, тільки твердим тиском, лише ізолюючи Росію, викидаючи її з міжнародної спільноти, економічної. Це і питання шостого пакету санкцій у рамках Європейського Союзу, який має бути введений. Це дуже важливе питання. Тут я звертаюся до тих, хто ще сьогодні сумнівається: забудьте про бізнес як завжди”, – додав Дуда.