Київська фірма допомагає бійцям тячівської тероборони

З початку війни, ТОВ «МАКСИМЕР» (м.Київ) активно виділяє благодійні кошти на потреби українським військовим та постраждалому населенню. 
Компанія займається виробництвом лісопильного устаткування «SKYWOOD» на всій території України. Це деревопильні верстати та комплексні лісопильні лінії, а також обладнання внутрішньо цехової навколоверстатної механізації.
Що, зокрема, застосовуються на лісопильних підприємствах, для виробництва високоякісних пиломатеріалів у житловому будівництві, палетної та тарної дошки тощо.
Один із компаньйонів ТОВ Олександр Сахаров, разом з сім'єю на даний час тимчасово проживає на Тячівщині. Тут активно займається благодійною та волонтерською діяльністю. 
Маючи чимало друзів та ділових партнерів за кордоном, сприяє в організації гуманітарних вантажів у наш район.  
Яскравий приклад в напрямку меценатства - забезпечення 71 окремого батальйону територіальної оборони Тячівського району. 
За підсумками недавньої зустрічі з керівництвом району - начальником РВА Тімуром Аверіним та депутатами райради, було визначено основні потреби для наших бійців, які служать в теробороні.
Відтак, спільно з партнерами - Геннадієм Пеленко та Олегом Рудиком, ТОВ «МАКСИМЕР»  виділили значні кошти для закупівлі військовим необхідних матеріальних засобів. 
А саме - 2 тепловізори, 30 біноклів та інше спорядження, що потрібно для виконання бойових завдань на місці дислокації батальйону. Їх відправлено на передову, де на даний час знаходяться тячівські тероборонівці. 
Власники компанії запевняють, що така допомога від «МАКСИМЕР», незважаючи на непросту економічну ситуацію підприємства, виділятиметься й надалі. 
Також планують в подальшому розвивати свій бізнес, тож шукають для цього можливості на Закарпатті та за кордоном
З інформацією про діяльність ТОВ «МАКСИМЕР» можна ознайомитись за посиланням https://sky-wood.com/page/o-kompanii
Керівництво району висловлює щиру вдячність меценатам за підтримку бійців тячівської тероборони. 
Разом ми сила!
Пресслужба районної ради