Індустріальний парк “Марамуреш” відкриють на Тячівщині

Черговий успішний економічний кейс для Закарпаття.
Місяці кропіткої роботи нашої команди в умовах воєнного стану попри усі труднощі та бюрократичні перепони і, нарешті, сьогодні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реєстрацію закарпатського індустріального парку «Марамуреш». 
Це особлива подія одразу за кількома показниками: наш парк першим внесли до реєстру від початку воєнного стану, окрім того, ще й за новою процедурою.Ми йшли до цього кілька місяців, ефективно працювали на всіх рівнях, аби досягнути такого результату. Певно, тепер не тільки ми віримо у розвиток мережі індустріальних парків та їхню користь, зокрема для процесу релокації підприємств.
Сьогодні Закарпаття є надійним тилом, а така локація стане важливим кроком для економічного підвищення нашого краю й України загалом. У цьому вбачаємо майбутнє, адже відкриваються нові можливості як для бізнесу, так і для регіону.Парк у Солотвині буде спеціалізуватися на меблевому виробництві, що важливо для нас, оскільки маємо відповідні ресурси для створення якісного українського продукту.
Тут забезпечимо комфортні умови для роботи та тисячі робочих місць з гідною заробітною платою.
Дякую кожному, хто пройшов з нами цей шлях та допомагав на кожному етапі. Попереду — чимало роботи, але разом ми досягнемо успіху.І так, «закарпатське економічне диво» — це не про обставини, це про ефективну системну та вкрай важку роботу менеджменту на усіх рівнях.
Про це повідомив голова Закарпатської РВА Віктор Микита.