У солотвинському консульстві Румунії відбулася зустріч з кардиналом Леонардо Сандрі

Голова Тячівської районної ради Юрій Берінде взяв участь в офіційній зустрічі з нагоди приїзду до України кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації Східних Церков.
Почесний гість навідався в Солотвино  із сусідньої Румунії, де він перебував з візитом від Папи Франциска з питань підтримки українських біженців. 
Зустріч відбулася у консульстві Румунії, де також були присутні представники місцевої влади та духовенства України й Румунії.  Зокрема і Апостольський Адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії владика Ніл Лущак. 
У ході розмови було наголошено про велику стурбованість міжнародної спільноти щодо воєнних подій  в Україні, через військову агресію рф, надання гуманітарної допомоги українському народові та об'єднання молитовного служіння за мир. 
Так,  на Закарпатті перебуває майже  400 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути свої рідні домівки через бойові дії. 
Неабияка підтримка надається таким людям і з боку Церкви, про що розповів владика Ніл.
Кардинал Сандрі переказав вітання українському народові від Святішого Отця та  нагадав про численні заклики Папи Франциска до припинення війни. 
Представники української сторони висловили велику вдячність духовенству за  підтримку України в цей нелегкий час та висловили сподівання на подальшу співпрацю.
Пресслужба районної ради