На Тячівщині шахраї підробляють реквізити для оплати електроенергії

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформує, що в окремих районах Закарпатської області (зокрема, на Тячівщині) зловмисники з метою наживи розсилають SMS через месенджер Viber нібито з інформацією про заборгованість та пропозицією оплатити її за конкретним посиланням. Наприклад, це такого типу повідомлення: «Шановний клієнте! Інформуємо, що за о/р 13021/00004516 сума до сплати за спожиту електроенергію складає 123.84 грн. Ваші своєчасні розрахунки дуже важливі для забезпечення електропостачання в період воєнного стану. Сплачуйте прямо зараз за посиланнямhttps://mapi.xpay.com.ua/uk/frame/widget/banner-payment?pid=8b1c1019-d30a-4fb9-a014-db56b5fbf420&acc=13021/00004516».
Відрізнити вказані шахрайські повідомлення від інформації, що розсилається ТОВ «Закарпаттяенергозбут» своїм споживачам можна за такими ознаками:
1. Зміст повідомлення. Повідомлення ТОВ «Закарпаттяенергозбут» містять інформацію такого характеру: «Шановний клієнте, станом на 01.06.2022 року сума за спожиту електричну енергію за Вашим ОР 2300XXXXX становить 512.4 грн. Здійснювати оплату за спожиту електроенергію Ви можете без комісії та не виходячи з дому за допомогою онлайн сервісів, які розміщені на офіційному сайті ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за посиланням тут.
2. Посилання в тексті повідомлення. Зверніть увагу: ТОВ «Закарпаттяенергозбут» надає посилання на свій сайт, на свої електронні сервіси, а не на невідомі посилання!
3. Підтверджена назва компанії. Так, у Viber при розсилці повідомлення біля назви компанії буде яскрава блакитна галочка, що означає – інформація достовірна, перевірена та справді від вашого постачальника!

Шановні споживачі! З огляду на такі дії зловмисників просимо з особливою ретельністю перевіряти реквізити, за якими ви перераховуєте кошти за оплачену електроенергію, щоб не сплатити їх на невідомі рахунки, з яких потім повернути платіж буде неможливо, і у вас через це виникне заборгованість перед ТОВ «Закарпаттяенергозбут»!
Перевірити реквізити ТОВ «Закарпаттяенергозбут», за якими ви оплачуєте рахунки за спожиту електроенергію, можна за посиланням: тут. Також з метою надходження коштів на правильний рахунок рекомендуємо користуватися Електронною абонентською книжкою товариства тут чи онлайн-сервісами на офіційному сайті постачальника: тут.
ТОВ «Закарпаттяенергозбут» щиро вдячне всім за вчасно та в повному обсязі оплачені рахунки. Будьте уважними і бережіть себе та своїх рідних!
Про це інформує адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут».