В Ужгороді розшукують двох безвісти зниклих переселенців

Поліцейські встановлюють місцезнаходження 69-річної Віри Харакоз, жительки міста Донецьк, та 49-річного ужгородця Михайла Лавера.
Віра Харакоз нещодавно оселилася в Ужгороді. За словами волонтерки, яка і заявила про її зникнення, 69-річна жінка вийшла з кімнати гуртожитку близько 10-ї ранку 6 червня та досі не повернулася. За зростом жінка — близько 170 см, худорлява, має світло-русе коротке волосся (каре). 
Ще одне повідомлення стосується зникнення 49-річного ужгородця Михайла Лавера. Його донька розповіла, що батько вийшов з дому близько 21:00 8 червня та пішов на прогулянку в напрямку університетського парку. Михайло має зріст 170 см, середньої тілобудови, волосся сиве, коротке, очі зеленого кольору. Був одягнений у футболку блакитного кольору, темно-сірі спортивні штани з надписом “Nike”,  взутий у гумові сланці чорного кольору. Особливі прикмети: кульгає на праву ногу. 
Усіх, кому відома будь-яка інформація про місце перебування зниклих, просимо повідомити на лінію “102” або звернутися до найближчого відділення поліції.