Жахлива трагедія на Закарпатті - в піщаному кар’єрі втопилися двоє підлітків


Вчора ввечері о 19:23 до центральної оперативної диспетчерської Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги поступив виклик – повідомили про утоплення дитини на кар’єрі поблизу села Сюрте Ужгородського району.

На виклик виїхала бригада № 301 у складі фельдшера Станіслава Конара та водія Бертія Ковача. Вже за кілька хвилин бригада "швидкої" примчала до місця події. Останні 500 метрів фельдшер та водій бігли пішки, оскільки медичне авто не могло проїхати по бездоріжжю.

Біля водойми не було жодної людини, а на поверхні кар’єру, обличчям вниз, плавало тіло 12-річної дитини… Медик та водій миттю кинулись у воду і витягнули потопельника.

За всіма ознаками дитина була мертва вже тривалий час, однак бригада розпочала реанімаційні дії. Понад півгодини намагались повернути до життя хлопчика. Але, на жаль, дива не сталося…

Як згодом, з’ясувалося разом з цим хлопчиком загинув і його 10-річний односелець. Тіло другої дитини вилучили із кар’єру рятувальники ДСНС, які згодом прибули на місце події.

Цього трагічного дня вони утрьох пішли купатися на піщаний кар’єр. Двоє занурилися у воду, однак раптом старший почав тонути. Товариш поспішив йому на допомогу, але, замість порятунку, вони почали іти під воду вдвох.

Третій хлопчина, який є молодшим братом одного з них, злякався та побіг по допомогу до батьків.

Проте, коли на місце прибігла рідня та місцеві мешканці, на жаль, хлопців у полі зору не було …

О 21:40 з води вилучено тіло хлопчика 2011 року народження. Тіло іншого потопельника 2009 року народження вилучено працівниками екстреної медичної допомоги до прибуття працівників ДСНС. Обида неповнолітніх - мешканці с. Сюрте.

До робіт залучались фахівці Аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Шановні батьки, не залишайте дітей без нагляду! Цікавтеся, де вони перебувають та навчайте їх основним правилам безпеки життя.

Загалом, з початку року на водоймах області загинуло вже 12 чоловік.