На Закарпатті виставили на продаж консервний завод

«Ощадбанк» виставив на продаж через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) будівлі та споруди консервного заводу і етикетувальний цех зі складським приміщенням.

Як повідомляє AgroPortal із посиланням на СЕТАМ, аукціон з продажу заводу в с. Фанчиково, що спеціалізується на переробці та консервуванні овочів та фруктів, виробництві плодоовочевих консервів, планують провести 6 липня. Стартова ціна: 12,8 млн грн.
«Власні потужності з вирощування та переробки овочів і фруктів консервного заводу можна відновити та модернізувати, орієнтуючись на виробництво з подальшим експортом до Європи», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.
До складу лота входять будівлі та споруди консервного заводу, етикетувальний цех зі складським приміщенням, будівлі складу, земельна ділянка, розташовані у с. Фанчиково Берегівського р-ну Закарпатської області. Загальна площа всіх будівель становить 14 773,9 м2, загальна площа земельної ділянки — 1,6342 га з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства.