Тячівська райрада висловлює подяки волонтерам з Румунії

У п'ятницю, 10.06.2022 голова Тячівської районної ради Юрій Берінде вручив подяку районної ради волонтеру з Румунії Bâlc Alin, який доставляє гуманітарні вантажі до Волонтерського Центру Тячівського району.
Завдяки його невтомній праці, за підтримки Asociatia ,,Aripi Pentru Ingeri Din Tara Lăpușului" та всім нашим благодійникам з Румунії наш Волонтерський Центр ось уже більше трьох місяців проводить активну діяльність в умовах воєнного стану.
А відтак у Тячеві є можливість допомагати тим, хто постраждав від військової агресії та змушений був покинути свої рідні домівки через бойові дії і знайшов прихисток у нашому краї. Декілька тисяч вимушених переселенців отримали тут допомогу у вигляді продуктових наборів, предметів першої необхідності, одягу тощо. 
Голова ради Юрій Берінде відмітив важливий особистий вклад  Bâlc Alin у проведенні гуманітарної місії в Тячівському районі.
На рахунку цього водія - волонтера десятки здійснених поїздок  в Україну та незліченна кількість зроблених добрих справ для українських переселенців. Також у цей день було завезено продукти харчування, свіжі овочі, засоби гігієни та ін.
До привітань також долучився один із координаторів Волонтерського Центру,  директор КП "Агенція регіонального розвитку Тячівського району" Іван Шіман. На сьогодні своєчасна доставка гуманітарних вантажів - це також їх спільна робота, завдяки чому автомобілі не затримуються на кордоні й успішно проходять всі митні процедури.  Такий унісон дає бажаний результат і найголовніше - підтримку тим, хто її потребує.  
У свою чергу румунський волонтер відмітив, що його сьогоднішня відзнака - це заслуга кожного, хто допомагав йому здійснювати гуманітарні перевезення до Тячева.
До речі, подяки Тячівської райради підготовлені й для інших активних волонтерів з Румунії. 
А саме: 
Mihalik Ingeborg, Takacs Lucian Răzvan, Takacs Claudia Anetta,

Sitar Marian, Zola Cassian Nicolae, 
Mihaela Cucicea, Laver Dumitru Marian, 
Popovici Adriana, Boca Ovidiu Marius, 
Dunca Vasile, Izabella Kiskasza, Agaton Oprișan,
 Vlașin Vasile, Radu Ivanciuc, Liliana Leschia 
Їх буде вручено кожному найближчим часом. 
Тож нехай проявлене добро повернеться сторицею!
Разом ми сила! 
Пресслужба Тячіської райради