Словаки затримали українця, який перевозив 30 нелегалів у мікроавтобусі (ФОТО)

Протягом вихідних словацькі правоохоронці мали багато роботи. У двох випадках було затримано перевізників разом з нелегалами, а у третьому 15 мігрантів без водія.

Як повідомляє прес-служба, 6 нелегалів прийшли з Сирії, 9 з Тунісу. Поліція затримала їх у Петржалці, коли вони хотіли незаконно перетнути в Австрію. Після виконання усіх процесуальних актів їх буде депортовано.

У першому випадку, затримали 21-річного водія Павло Б. з України. Чоловік на своєму авто перевозив нелегалів до Чехії.
Спочатку він перетнув прикордонний пункт Словацької Республіки з Угорщиною, потім хотів продовжити через Словацьку Республіку до Чехії. Однак його плани несподівано перервали поліцейські обласної інспекції з Тренчіна, які зупинили його на початку села Горна Поруба в Ілавському районі.
Окрім водія, у машині знаходилось 30 нелегалів, 26 приїхали з Сирії, четверо з Тунісу, один з Єгипту та один з Ємену За перевезення мігрантів водій повинен був стягувати 250 євро на особу, то всього 7500 євро.
У другому випадку 40-річний громадянин Румунії Стефан М. намагався вивезти 10 нелегальних мігрантів з Сирії до Відня через Угорщину та Словаччину.