Олега Куцина поховають на Байковому кладовищі в Києві. Вічна пам'ять і слава Герою!

Прощання з легендарним Командиром батальйону «Карпатська Січ» Олегом Куцином-«КУМ» відбудеться 22 червня о 12:00, на Майдані Незалежності в Києві. 
Після прощання відбудеться поховання на Байковому кладовищі, повідомили на сайті Добровольчого батальйону «ОДЧ Карпатська Січ».

Олег Куцин: 33 роки боротьби за Україну
“Ми усвідомлюємо, що зараз вирішується доля Української держави та Нації. Тому йти на фронт необхідно. Ні американські «джавеліни», ні англійські «енлави» за нас цю боротьбу не виграють. Лише ми, українці, здатні подолати ворога, бо ми породили цю імперію і лише ми з допомогою здорового цивілізованого світу, здатні її знищити”, – так сказав Олег Куцин-Кум.
Командир батальйону “Карпатська Січ” Олег Куцин почав боротьбу за Українську державу в 1989 р. на Закарпатті. Був активістом Руху, “Просвіти”, заступником голови ДСУ. Особисто знав крайового провідника ОУН Зеновія Красівського, виконував його завдання.
Учасник першого Майдану “Революції на граніті” 1990 року. 
У 2014 р. Олег Куцин, спільно з побратимами, створив та очолив окрему добровольчу чоту «Карпатська Січ». Командир відродив військову традицію Карпатської Січі 1938 року, героїчним чином якого надихався.
“Мені пощастило – я побачив нову когорту українських героїв, які гідно стали в один ряд з тими, про кого читав, ким захоплювався. І мав щастя формувати цю силу”, – казав Олег Куцин.
У 2014 – 2016 рр. чота перетворилась на роту та увійшла до складу 93-ї ОМБр ЗСУ. Воїни “Карпатської Січі” витримали бої в районі Донецького аеропорту, сіл Пісків, Водяного, Опитного, шахти “Бутівка”
З 2016 р. – очільник “Легіону Свободи”.
24 лютого 2022 р. Олег Куцин, разом з побратимами відновив Добровольчий батальйон “ОДЧ Карпатська Січ”. Січовики під командуванням Олега Куцина в черговий раз проявили себе на полі бою, тому було прийнято спільне рішення про створення 49-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України “Карпатська Січ”. Уперше в історії командиром батальйону ЗСУ став молодший лейтенант, адже іншого командира, окрім Олега Куцина, для легендарного батальйону бути не могло.
Для бійців завжди був авторитетом, завжди вів за собою, був переконаний, що командир має бути бойовим, разом з бійцями планувати та брати участь у боях, а не відсиджуватись у штабі. За час війни з московським ворогом Олег Куцин-“Кум” на своєму прикладі виховав сотні козаків-націоналістів. Багато воїнів здобули військовий досвід та стали офіцерами.
Олег Куцин-“Кум” загинув як справжній воїн-націоналіст, бойовий командир та провідник, – у бою, на передовій лінії фронту Ізюмського напрямку 19 червня 2022 року.
49-й стрілецький батальйон ЗСУ “Карпатська Січ”