У Дубівській громаді облаштовують укриття у навчальних закладах

Як зауважує селищний голова Денис Каганець, головне під час навчання та роботи – це життя та здоров’я учасників освітнього процесу, тому перша вимога – це їхня безпека. З метою захисту школярів та освітян, а також для того, аби з 1 вересня у школах громади розпочався навчальний процес в очній чи змішаній формі, проводяться роботи з облаштування укриття.
Наразі вже завершено роботи у підвальному приміщенні Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст., де у разі повітряної тривоги можуть поміститися близько 350 учасників освітнього процесу. Відповідно у цьому закладі можливе очне навчання для всіх учнів.
Також тривають роботи з облаштування захисної споруди на 200 осіб у Калинівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.
Як повідомив начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ярослав Івачевський, нині розглядається можливість облаштувати додаткові укриття поблизу Калинівської школи, якщо вдасться реалізувати задумане, то і у цьому закладі стане можливим проводити очне навчання для всіх школярів.
Укриття на близько 100 осіб облаштовано також у Дубівському ЗЗСО І-ІІ ст №1, а ось учні та педагоги Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. у разі небезпеки переховуються в захисних спорудах, що знаходяться поруч закладу, – це підвальні приміщення ЗПФК та Дубівської лікарні.
Олена БОДНАР