Відійшов з життя Василь Михайлович Банк. Вічна пам'ять!

На 77 році життя помер відомий на Тячівщині освітянин і екс-посадовець Василь Михайлович Банк, який вніс вагомий вклад в розбудову освітньої галузі та соціально-економічний розвиток району.

Трудова діяльність Василя Михайловича була багатогранною: від заступника директора школи до голови районної ради та районної державної адміністрації. 
Народився 14 січня 1945 року в селі Бедевля, де закінчив семирічну, а в Тересві середню школу та згодом історичний факультет УжНу. Розпочинав свій трудовий шлях на посаді заступника директора Біловарської восьмирічної школи у 1970 році,   а потім працював заступником директора Тячівського профтехучилища. З 1978 по 1980 рік був інструктором Тячівського райвиконкому.  В серпні 1981 році був призначений директором Бедевлянської середньої школи і став ініціатором будівництва нового навчального закладу в селі господарським методом.  Буквально за два роки було споруджено школу на 650 місць, майстерню та інші  приміщення. 
У 1985 році Василь Михайлович призначений завідуючим відділом освіти Тячівського райвиконкому,  де розробив і втілив у життя план розвитку освітніх закладів на 5 років. Завдяки чому в районі було споруджено ряд нових навчальних закладів та міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, спортзалів, класних приміщень тощо. 
За передовий досвід розвитку та будівництва освітніх закладів району В.М. Банк був нагороджений відзнаками - медаллю "Ветеран праці", званням "Відмінник освіти" та іншими почесними грамотами. 
Надалі працював першим заступником райвиконкому.  А  у 1994 році всенародно був обраний головою Тячівської районної ради  та одночасно призначений головою Тячівської райдержадміністрації. Обидві ці високі посади обіймав до 1998 року, де проявив себе як справжній господарник та досвідчений керівник.  
Та яку б ділянку роботи Василь Михайлович не виконував, він завжди залишався доброю і порядною людиною, якого поважали колеги,  до якого йшли за порадою та підтримкою, який вболівав за Тячівський район.
Керівництво, трудовий колектив та депутатський корпус Тячівської районної ради  висловлює щирі співчуття рідним, близьким та знайомим Василя Михайловича.  
У цей скорботний час поділяємо ваш біль і сумуємо разом з вами.
Нехай добрий спомин про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив та працював поруч з ним.
Вічна пам'ять!