За добу закарпатські митники оформили й пропустили понад 1200 авто

Протягом 28 червня закарпатські митники оформили та пропустили 1221 авто, ввезених в Україну за пільговим розмитненням. Станом на 8:00 29 червня через закарпатські пункти пропуску пропущено 528 придбаних авто. Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської митниці.
Наразі на західних кордонах України залишаються значні черги із сотень автомобілів — усі вони придбані у Європі. Українці хочуть встигнути ввезти авто до 1 липня, доки є можливість розмитнити своє авто безкоштовно.
Митники закликають людей якомога швидше доставляти авто у митні термінали після перетину кордону. А також ретельно перевіряти наявність належного пакету документів.
Зауважимо, що 29 і 30 червня роботу митних постів «Ужгород-вантажний», «Мукачево» та «Виноградів» продовжено до 24-ї години.
Тим часом, голова ОВА Віктор Микита відвідав митний пункт на словацько-українському кордоні “Вишнє Нємецьке, де поспілкувався з українцями, котрі застрягли у чергах.
“80% людей переїхали на цей пункт пропуску з польського кордону, де вже стояли в черзі декілька діб. Дехто з них дізнався, що тут менші черги, хтось прибув через те, що з невідомих причин закрився пункт пропуску на польсько-українському кордоні, частина — з інших суб’єктивних та об’єктивних причин”, — розповів Микита.