У Тячеві привітали працівників поліції з нагоди Дня національної поліції України - фото

Сьогодні 04.07.2022 у актовій залі районного відділу поліції відбулися урочисті заходи з нагоди  7 -ї річниці Дня національної поліції України.
Участь взяли керівництво, особовий склад райвідділу поліції та правоохоронних органів, керівництво РДА та райради, голови громад та представники  органів місцевого самоврядування,  ін.
Серед учасників заходу - голова районної ради Юрій Берінде та заступник Михайло Вурста. 
На початку урочистості присутні вшанували хвилиною мовчання поліцейських, які загинули при виконанні, в зоні проведення ООС та на російсько-українській війні.
Найпершим привітав працівників поліції зі святом начальник Тячівського райвідділу поліції Михайло Палкуш. Подякував за сумлінну роботу, забезпечення стабільності та дотримання правопорядку, боротьбу зі злочинністю, захист прав і свобод громадян.
Надалі з щирими вітаннями виступили - голова РДА Тімур Аверін, голова районної ради Юрій Берінде, начальник Тячівського РТЦК та СП Андрій Олещук, перший заступник міського голови Владислав Братюк та ін. 
Виступаючи від імені Тячівської районної ради, голова Юрій Берінде відзначив мужність та відданість представників даної професії, які також воюють з російськими окупантами. На жаль, серед загиблих з Тячівщини - старший сержант поліції Іван Бережник, який поклав життя на Донеччині. Вічна пам'ять і слава Герою! 
Шана всім, хто віддано працює на варті законності й правопорядку! 
Побажав усім міцного здоров’я, щастя в родинах, нових успіхів, поваги від колег та населення району. А також нагородив грамотами районної ради ряд працівників поліції сумлінне  виконання службових обов’язків.
Інші виступаючі також висловили вдячність правоохоронцям  за добру роботу, бажали наснаги та вручали нагороди й відзнаки.
Пресслужба районної ради