На Закарпатті до 5 років ув’язнення засуджено ексдиректора страхової компанії за розтрату 500 тис. грн

Колишньому директору товариства призначено покарання у виді 5 років ув’язнення із позбавленням права обіймати керівні посади в певних органах, а також займатися будь-якою приватною діяльністю у банківській, кредитно-фінансовій і страховій сферах протягом 2 років.
У суді прокурор довів, що чоловік, очолюючи страхову компанію, здійснив розтрату майна товариства на загальну суму 458 900 грн. Так, він уклав із двома підприємцями договори нібито на надання консультаційних юридичних послуг. При цьому проігнорував вимогу про те, що цей процес вимагає погодження з наглядовою радою, коли йдеться про суму, яка перевищує 50 тис. грн.
Під час судового розгляду не здобуто жодних підтверджень того, що згадані правничі послуги таки надавалися. Натомість неправомірні дії службовця завдали товариству майже пів мільйона гривень збитків, адже цю суму було сплачено за фіктивними актами виконаних робіт. Згідно з вироком Личаківського районного суду м. Львова, обвинувачений повинен відшкодувати їх за цивільним позовом.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури