Ужгородський міськрайонний суд взяв під варту військовослужбовця

Слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області розглянуто клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 26-річного уродженця Закарпаття, який підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 407 КК України.

З матеріалів клопотання стало відомо, що підозрюваний будучи військовослужбовцем за мобілізацією, в травні 2022 року, тобто в період дії воєнного стану,  проходячи військову службу в одній із частин Закарпатської області, через особисту недисциплінованість самовільно залишив розташування військової частини.
При обранні запобіжного слідчим суддею було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ст. 177 КПК України.
⠀⠀ ⠀⠀
За результатами повного та всебічного судового розгляду, заслухавши думки учасників процесу, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави. 

За цим фактом триває досудове розслідування.
Пресслужба Ужгородського міськрайонного суду