Путін збирає армію злочинців, щоб удруге напасти на Київ

Російське опозиційне видання «Gulagu.net» передає, що по всіх в’язницях РФ шукають колишніх військових та просто тих, хто вміє вбивати. Поки що відомо про кілька таких випадків у 8 містах Росії.
«Надійшли повідомлення від ув’язнених та їхніх сімей з Пітера, Нижнього Новгорода, Рязані, Твері та Смоленська, згідно з якими представники ПВК Вагнера та ФСБ приїжджають до установ ФСВП та проводять зустрічі з засудженими до тривалих строків позбавлення волі. Одних вербують для участі у військових діях та пропонують великі суми як зарплату та премію за виконання бойових завдань, іншим пропонують взяти участь у розмінуванні та відновленні окупованих Росією територій», — повідомляє Gulagu.net.
Також журналісти сайту оприлюднили звернення дружини одного із в’язнів. Її чоловіка та ще 29 ув’язнених вивези у невідомому напрямку.
«Підписано на вас у телеграм. Я із СПб. З 5 на 6 липня з ІЧ-7 Яблонівка відправили 30 людей. У тому числі мій чоловік. Чи законно це все, що відбувається??? Ми, дружини відправлених, дуже переживаємо з цього приводу», — йдеться у дописі.