Віктор Микита провів робочу зустріч з Міністром аграрної політики Угорщини

Сьогодні на зустрічі з Міністром аграрної політики Угорщини д. Іштваном Нодем Nagy István та головою Закарпатської ОВА у фокусі уваги було питання перевезення сільськогосподарської продукції через транзитні коридори Закарпатської області до Угорщини.
“З перших днів блокування українських морських портів ми розпочали роботу з розширення можливостей наших залізничних та вантажних пунктів пропуску для виконання державного завдання з вивозу сільськогосподарської продукції з місць складування” – зазначив Микита.
Під час зустрічі українська сторона поінформувала угорську про вжиті заходи для синхронізації зусиль. Водночас зосередили увагу на проблемних питаннях, які перебувають у компетенції Угорщини для можливості оперативного вирішення.
“Конструктивна робота, яку пророблює Міністерство аграрної політики Угорщини спрямована на розв’язання кризових питань, пов’язаних із блокуванням Росією каналів постачання сільськогосподарської продукції з України. Я дуже вдячний їм за це” – повідомив голова ОВА.