Виготовляють пластикові картки: в області працює релокована компанія з Харкова

Підприємство «Пласт Прінт» переїхало на Закарпаття з Харкова на початку травня. За словами заступника голови ОВА Василя Іванча, вже за дві тижні компанія відновила свої потужності і продовжила виготовляти пластикові картки, якими ми користуємося ледь не щодня. 
Директор організації п. Іван розповідає, що заявку на релокацію до Мінекономіки подали за першої ж можливості, для переміщення розглядали кілька західних областей. Але для перезапуску таки обрали саме Закарпаття, зокрема і через близькість країн ЄС, оскільки мають замовлення і в Болгарії, Бельгії, Італії тощо. 
До війни в компанії працювало 35 фахівців, а сьогодні їх – семеро. Та після отримання більшої кількості замовлень готові приймати на роботу більше спеціалістів. За два місяці після перезапуску на Закарпатті випустили 65 тисяч одиниць продукції. До початку війни ж виготовляли в середньому 1,3 млн карток у місяць, а до коронавірусу – 2 млн. 
«Вони уже перереєструвалися, сплачують податки до наших бюджетів і разом з нами забезпечують економічний тил. Попереду в підприємства великі плани: вихід на новий ринок, пошук клієнтів та відкриття офісу за кордоном», – зауважив Василь Іванчо.