На Закарпатті перевірятимуть дотримання вимог пасажирських перевезень

Патрульні Закарпаття проводитимуть комплекс профілактичних заходів у сфері пасажирських перевезень.
Від 20 липня до 25 серпня, інспектори відділу безпеки дорожнього руху на території Закарпатської області проводитимуть профілактичні заходи щодо дотримання вимог пасажирських перевезень.
Відпрацювання проводитимуть у два етапи.
Під час підготовчого етапу, з 20 до 24 липня, працівники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Закарпатській області ініціюють створення мобільних груп, робота яких буде спрямована на виявлення та документування порушень законодавства у сфері пасажирських перевезень та виявлення нелегальних перевізників.
Практичний етап триватиме з 25 липня до 25 серпня. Він включатиме в себе перевірку наявних дозвільних документів на право перевезення пасажирів, ліцензій, технічного стану транспортних засобів, наявності й справності аварійних виходів, проведення передзмінного медичного огляду. Охоронці порядку контролюватимуть дотримання водіями ПДР та правил перевезення пасажирів, а також виявлення керманичів, які перевозять громадян у стані сп’яніння.
У разі виявлення порушень норм у сфері пасажирських перевезень поліцейські притягуватимуть правопорушників до адміністративної відповідальності.