Військовий експерт назвав найбільш небезпечні російські ракети

Визначати найнебезпечнішу зброю серед усього спектру доволі складно, адже якою б вона не була – все одно стріляє та вбиває. Зокрема, це стосується і ракет.

Будь-яка ракета може вбити

Про це 24 каналу розповів військовий експерт, журналіст та головний редактор Defence Express Олег Катков. За його словами, людині, пересічному громадянину байдуже, що у нього летить та чим намагаються вбити – "Калібром" чи Х-22.

Усі ці ракети використовуються виключно для терору цивільного населення. Це їхня головна мета. Для них ціль – не якісь там об'єкти, а просто місто,
– вважає експерт.
На його думку, це – перше, що потрібно розуміти, оцінюючи будь-які дії росії. Це – терористична держава, терористичне угруповання, і шукати логіку в тому, що роблять росіяни не треба.

Балістичні ракети – найскладніші для ЗРК

Якщо все ж розглядати це питання детальніше, можна сказати, що у випадку війни з росією – кожна ракета складна для перехоплення, бо має свої особливості.
Як пояснив Катков, якби росіяни використовували якісь певні ракети, до цього можна було б пристосуватися. Однак окупанти постійно застосовують різні ракети, ба більше – комбінують їх. Тобто в одному залпі можуть бути, до прикладу, і крилаті ракети, і Х-22, і балістичні "Іскандери".
За словами військового експерта, якщо узагальнити, то найбільш небезпечними є ті ракети, що мають мінімальний час від старту до ураження цілі. До прикладу, якщо загарбники випускають крилату ракету з Каспійського моря на висоті близько 10 тисяч метрів, її можна побачити на значній відстані – у кілька сотень кілометрів. Ба більше вона летітиме досить довго – протягом годин, схоже до звичайного пасажирського літака.Пуск такої ракети як "Іскандер-М", балістичної, ми побачимо теж майже одразу, але вона летить до цілі значно швидше. З моменту пуску до ураження може минути 5 – 7 хвилин


  

https://24tv.ua/yaki-rosiyski-raketi-naynebezpechnishi-poyasniv-viyskoviy-ekspert_n2115384