Викрито двох жителів Тячівщини, які переправляли призовників через державний кордон - фото відео

Співробітники Служби Безпеки спільно з міграційною поліцією та прикордонниками викрили двох жителів Тячівщини, які у злочинний спосіб з переправляли потенційних призовників через державний кордон. Один з організаторів — місцевий підприємець. Про це повідомили в управлінні Служби Безпеки та поліції Закарпатської області.
Охочих покинути Україну чоловіків призовного віку вносили до бази даних “Шлях”, нібито вони є волонтерами або ж перевізниками та виїжджають за кордон за гуманітарною допомогою. Це дозволяло їм безперешкодного перетнути пункти пропуску.
“Від імені місцевих фірм та громадських організацій, вони виготовляли документи, на підставі яких, до системи «Шлях» вносилися недостовірні відомості”, — йдеться у матеріалах слідства.
За свої “послуги” ділки брали по чотири тисячі доларів з людини. Затримали міг якраз тоді, коли вони отримували другу частину суми у Солотвині.
Невдовзі слідчі провели обшуки за шістьма адресами у чотирьох населених пунктах Тячівщини, звідки вилучили речові докази.
Обох підозрюваних відправили до ізолятора тимчасового тримання. Їм загрожує позбавлення волі на строк до семи років.