Судитимуть закарпатця, який підробляв документи для виїзду чоловіків за кордон

На Закарпатті слідчі поліції завершили досудове розслідування у справі щодо 35-річного мешканця одного з сіл Берегівщини, який підробляв документи, що давали можливість виїхати за кордон чоловікам призовного віку. Обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження скерували для судового розгляду.

Слідчі поліції Ужгородщини скерували для судового розгляду справу, щодо незаконної діяльності 35-річного жителя Берегівщини. У ході досудового розслідування було встановлено, що експосадовець, з метою власного збагачення, займався підробкою документів, які б давали можливість чоловікам призовного віку покинути межі країни.
Отримавши оперативну інформацію, яка свідчила про підготовку зловмисником чергової оборудки, поліцейські у співпраці з оперативниками СБУ впіймали його «на гарячому», під час отримання ним 14 тисяч доларів.


Фігуранта одразу ж затримали у процесуальному порядку, а гроші, отримані ним за незаконні послуги, вилучили.
Слідчі провели всі необхідні слідчі дії, зібрали достатньо доказів та сформували обвинувальний акт, який разом з матеріалами кримінального провадження скерували для судового розгляду.


Відповідно до інкримінованої йому ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Про це інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.