"Усіх під обстріл". Російський окупант розповів, як їм наказували вбивати мирних українців

Командувач 64-ї мотострілецької бригади армії РФ полковник Азатбек Омурбеков наказував військам розстрілювати цивільних під час окупації частини Київської області. Про це російському ресурсу Важливі історії розповів загарбник із цієї в/ч.
64 ОМСБр ЗС РФ – та, що влаштувала різанину у Бучі й інших населених пунктах півночі України у перші два місяці вторгнення. Згодом російський диктатор Володимир Путін нагородив Омурбекова "за мужність і героїзм, виявлені під час виконання військового обов'язку", і дав йому "Героя РФ".
За словами анонімного окупанта, коли його підрозділ стояв у лісосмузі за Андріївкою під Макаровим у Київській області та їх обстрілювали сили оборони України, "їхали в якийсь момент цивільні, і комбриг сказав: "Усіх під обстріл".
Окрім того, командування в Андріївці також активно грабувало будинки місцевих. Наприклад, заступник командира з тилу В'ячеслав Клобуков украв сервіз, "щоб командування їло з гарного посуду", розповів співрозмовник видання, а награбованими холодильниками, ноутбуками та навіть столами й стільцями "був забитий цілий КУНГ".
Військовий ЗС РФ поскаржився також на те, що командування бригади доповідало "нагору" брехливу інформацію про успіхи. Так, Омурбеков просив рапортувати, що "знищено не один танк, а три; ні, п'ять!"
Крім того, додав окупант, під час обстрілів командири змушували солдатів позувати для фотозвітів на тлі бойових машин, "попередньо підмітаючи пилюку навколо них".


"Було машини три-чотири. Під час огляду [виявилося, що це] звичайні люди були, сім'ї, які їхали до Андріївки", – додав окупант. За його словами, Омурбеков наказував убивати "всіх, у кого телефони знайдете".