Депутат Тячівської райради Дмитро Шелемба звернувся до Президента Зеленського про надання дозволу на виїзд чоловіків за кордон

Депутат Тячівської районної ради VІІІ скликання, голова постійної комісії з питань з питань промислової політики, будівництва,  транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства  Дмитро Шелемба направив звернення до Президента України Володимира Зеленського та Верховної Ради України. 
У своєму повідомленні він розповів про важку ситуацію, яка склалася у зв'язку із забороною виїзду чоловіків віком від 18 до 60 років за кордон в умовах воєнного стану. 
"На сьогодні населення опинилася на межі виживання як через військові дії, так і безробіття й інфляцію в країні. Ціна на найнеобхідніші товари та послуги зростають, а доходи у людей зменшуються. Більшість вже не в змозі утримувати себе й свої сім'ї,  платити послуги й податки."  - йдеться у листі.  
В той же час депутат наголосив на усвідомленні того, що йде війна й чоловіки мають боронити нашу державу від ворога. Однак вважає, що "всі поголовно не можуть служити в армії, чи брати в руки автомат і йти на передову. Для цього у нас, за офіційною статистикою, достатньо військових та мобілізованих, які виконуючи обов'язок, отримують і грошове забезпечення. Також мотивованих військовозобов'язаних, які будь якої миті готові стати у стрій в боротьбі з окупантом, вистачає. 
А як бути тим чоловікам, які не задіяні в обороноздатності країни, не мають роботи  і засобів для існування? Більшість із них могли б поїхати за кордон на заробітки, і там отримати джерело доходу і можливість надсилати кошти рідним, які залишились в Україні. Сплачувати кредити, комунальні послуги, податки і тим самим допомагати ЗСУ та постраждалим від бойових дій, підтримувати економіку нашої країни, що дуже важливо у боротьбі за перемогу".  
У своєму зверненні Дмитро Шелемба просить внести зміни до чинного законодавства та дозволити виїзд за кордон на заробітки бажаючим чоловікам віком від 18 до 60 років за відповідно визначених умов і зобов'язань задля соціального захисту громадян, фінансового забезпечення та підтримки економіки України.
На днях в Тячівську райраду надійшла відповідь з Офісу Президента України про те, що звернення розглянуто і надіслано до Кабінету Міністрів України для відповідного реагування. 
Пресслужба районної ради