Завтра Тячівщина прощатиметься із загиблим захисником Михайлом Петейчуком з села Угля

У неділю, 4 вересня 2022 року, Тячівщина прощатиметься із загиблим Героєм-захисником, Михайлом Петейчуком. (с.Угля)
Похоронний кортеж почне рух о 12:30 за маршрутом  з м.Тячів:  лікарня - вул.Нересенська - вул.Незалежності - від відділку поліції до міської ради - вул.Армійська - міський стадіон в сторону Ьуштина та села Угля. 
Прощальна церемонія поховання із загиблим Петейчук Михайлом Васильовичем відбудеться  в селі Угля, біля сільради о 14.00 к.ч.
Просимо жителів сіл, через яких вестимуть тіло Героя долучитись до акції вшанування пам'яті воїна живим коридором та молитвою.
...Михайло Васильович народився 15 липня 1984 року. Після повномасштабного вторгнення пішов до лав Збройних Сил України, хоча раніше не служив у армії. Загинув внаслідок отриманих поранень під час виконання військових завдань на Донеччині. 
Лише зовсім нещодано 12 липня сімя Петейчук поховала 29 - річного молодшого боата Михайла - Анатолія, а тепер  знову доведеться пережити таку жахливу і непоправну втрату.
Тячівська районна рада в особі керівництва, колективу та депутатського корпусу глибоко сумує з приводу втрати захисника України Михайлв Васильовича Петейчука. 
У цей скорботний час поділяємо біль з усією родиною та громадою, висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким захисника, який поклав своє життя за нашу волю і свободу. !  
Нехай милостивий Господь прийме його світлу душу в Своє Царство Небесне. 
Вічна пам'ять і слава Герою!