Закарпатські митники відкопали у потязі під шаром руди понад 5 тисяч пачок сигарет

Вчора  на митному посту «Батєво», що на українсько-угорському кордоні, закарпатські митники виявили у вантажному потязі, який прямував з України до Угорщини, приховані від митного контролю понад 500 блоків сигарет.

Це сталося під час проведення перевірки вагонів із вантажем «руда», який переміщувався у вантажному потязі сполученням «Шмакове-Захонь» через пункт пропуску «Саловка», що на кордоні з Угорщиною. При огляді в одному із вагонів закарпатські митники, за допомогою щупів та лопат, відкопали тютюнові вироби у кількості 5040 пачок тютюнових виробів.
Приховані сигарети торгової марки «Compliment Blu» (5040 пачок) без акцизної марки України, заздалегідь були запаковані у коробки, загорнуті в поліетиленові пакунки, прикриті під шаром руди.
Через відсутність власника прихованих товарів та особи, причетної до їх незаконного переміщення через кордон, інспектори склали відповідний акт, а приховані сигарети вилучено.
Потяг, що слідував в Угорщину, відправлено за призначенням за кордон, - повідомили в Закарпатській митниці Держмитслужби.