Закарпатським військовим передали 39 цифрових модулів з програмним забезпеченням «Кропива»

Сьогодні голова ОВА Віктор Микита разом із генеральним директором санаторного комплексу «Деренівська Купіль» Володимиром Данчулом передали 15-му окремому гірсько-штурмовому батальйону 39 цифрових модулів з програмним забезпеченням автоматизованої системи управління «Кропива». 
За словами очільника області, такі спецзасоби вже спрямовували на озброєння військових формувань із Закарпаття. Завдяки роботі цієї АСУ наші підрозділи успішно знищують ворога в наступальних операціях. 
Загальна вартість цифрової техніки — понад 507 тисяч гривень. Придбали її за кошти, котрі зібрали під час благодійного заходу на підтримку захисників у «Деренівській Купелі». 
«Ми разом проробили велику роботу, щоб постачання таких засобів на фронт стало можливим. Це був важкий і кропіткий шлях від пошуку обладнання до встановлення софту та верифікації програми на рівні МО України. 
Дякуємо закарпатцям, благодійникам, команді санаторного комплексу "Деренівська Купіль" за цю допомогу та, звичайно, нашим партнерам ARMY SOS, завдяки яким ми отримали програмне забезпечення», – резюмував Віктор Микита.