На Закарпатті юнак намагався виїхати з країни, надавши підроблену довідку про інвалідність (ФОТО)

«Липовий» документ, як підставу для дозволу на виїзд за кордон, надав 20-річний буковинець. Юнак стверджував, що має захворювання, яке не дозволяє йому проходити військову службу.
Проте прикордонники, під час поглибленого вивчення наданої довідки, з легкістю виявили ряд ознак, що вказували на її підробку. До того ж, у медичному закладі, вказаному у довідці, прикордонникам підтвердили, що не видавали вказаному громадянину жодних довідок, оскільки він навіть не перебуває у них на обліку.
Про наявність у діях українця ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції.
Від початку повномасштабного російського вторгнення прикордонники Мукачівського загону виявили під час паспортного контролю більше 400 підроблених документів.
Законодавством України  за використання завідомо підробленого документу передбачена відповідальність у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або ж обмеження волі на строк до двох років, повідомляє пресслужба Мукачівського прикордонного загону.