Киянин-ухилянт загинув в горах, намагаючись незаконно дістатися Румунії

Жителя селаСереднє Водяне, що на Рахівщини судитимуть за незаконне переправлення групи «ухилянтів», що завершилось смертю одного з них. Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.
На початку квітня обвинувачений підшукав двох військовозобов’язаних чоловіків, які хотіли незаконно перетнути українсько-румунський кордон через гірську місцевість. За організацію маршруту та вказівки чоловік взяв з “клієнтів” 8000 доларів.
Тоді за допомогою спільників групу “ухилянтів” доставили в Рахів, а звідти до ділянки поблизу гори Піп Іван. Втім, закарпатець, який мав бути їхнім провідником, відмовився супроводжувати “ухилянтів” безпосередньо до лінії кордону через складні погодні умови. Натомість він залишив їх у горах і надав вказівки щодо подальшого напрямку руху.
У результаті з шести громадян двом таки вдалося потрапити до Румунії. Тих двох, які сплатили кошти за переправлення обвинуваченому, виявили прикордонники та притягнули до адмінвідповідальності. Натомість один чоловік, житель Києва, загинув, а інший дістав обмороження.