путін оголосив часткову мобілізацію

Президент росії владімір путін оголосив часткову мобілізацію. Про це пише українське видання Українська правда з посиланням на російське пропагандистське інформагентство "РИА "Новости". 

"Для захисту Росії, її суверенітету і цілісності вважаю за необхідне підтримати пропозицію про проведення часткової мобілізації", - повідомив очільник країни-агресорки. 
За його словами, призову підлягатимуть тільки громадяни, які перебувають у запасі, вони проходитимуть додаткову підготовку з урахуванням війни в Україні.
Мобілізація почнеться вже сьогодні.
У вівторок, 20 вересня, у Держдумі рф прийняли пакет поправок до законопроєкту про внесення змін до Кримінального кодексу. Згідно з рішенням, в кодекс додали поняття «мобілізація», «воєнний стан» та «воєнний час», «збройний конфлікт». Також пакет поправок містить в собі статті, такі як «добровільна здача в полон» та «мародерство».
Відтепер за здачу в полон, у разі відсутності ознак державної зради, росіянам загрожуватиме від 3 до 10 років позбавлення волі, а от за мародерство – до 15 років. Суворіше каратимуть за самовільне покидання частини в період «мобілізації» або «воєнного стану». Якщо службовець повернеться за 2 – 10 днів, то його відправлять на 5 років у в'язницю, якщо він повернеться до місяця – 7 років в'язниці, понад місяць – 10 років в'язниці.
Крім цього, тепер за невиконання наказу каратимуть ув'язненням на 2 – 3 роки. Запроваджують й кілька статей про невиконання державного оборонного замовлення та порушення умов державного контракту.
у рф пов'язують внесення цих правок з ймовірним проведенням «референдумів» на тимчасово окупованих територіях України.