Депутати Тячівської райради направили звернення до Президента Зеленського щодо присвоєння загиблому командиру «Карпатської Січі» Олегу Куцину звання Героя України

Відповідне рішення прийнято на пленарному засіданні десятої сесії Тячівської районної ради VІІІ скликання. Про це йдеться на офіційному сайті Тячівської райради. 
 
https://rajrada-tyachiv.gov.ua/news/1006-vdbulosya-plenarne-zasdannya-desyatoyi-sesyi-tyachvskoyi-rayonnoyi-radi-v-sklikannya.html
 
Про звернення до Президента України щодо присвоєння загиблому командиру батальйону «Карпатської Січі» Олегу Куцину звання Героя України
         На спільному засіданні постійних депутатських комісій: з питань агропромислового комплексу,  земельних ресурсів, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання  природних ресурсів, з питань промислової політики, будівництва,  транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства та з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, праці та зайнятості,  духовного розвитку,  культури депутат Михайло Шелевер надав пропозицію надіслати звернення до Президента України про присвоєння загиблому командиру батальйону «Карпатської Січі» Олегу Куцину звання Героя України. Таким чином дане питання було озвучено і винесено на порядок денний сесії.
Текст звернення:
       "Олег Куцин - відомий громадський, політичний та військовий діяч, керівник "Легіону Свободи", член Політради ВО "Свобода", голова Закарпатської обласної організації ВО "Свобода", командир підрозділу Збройних Сил України "Карпатська січ". Все своє життя боровся за вільну й незалежну Україну, відстоював демократичні цінності та європейський вибір нашого народу.  
       Під час Революції Гідності був учасником студентської акції "Революція на граніті", сотником "Закарпатської сотні". З початку війни виступив ініціатором створення і став командиром "ОДЧ Карпатська Січ", яка обороняла від загарбників Київ, тримала позиції в Ірпіні, Романівці та на Броварському й Ізюмському напрямках. 
Олег Куцин за своє трудове життя працював на Тячівському заводі "Зеніт", де пройшов шлях від майстра до виконуючого обов'язки директора.
        Займав посаду першого заступника голови Тячівської РДА (2005-2006 рр.), двічі обирався депутатом Тячівської міської ради, удостоєний звання  "Почесний громадянин міста Тячів".
 Він  був унікальною особистістю, мудрою людиною і безстрашним борцем за свободу України, яку любив понад усе на світі та за яку віддав своє життя. 
         Олег Куцин гідний удостоєння звання Героя України -  його ім'я назавжди увійде в історію рідної Тячівщини та незалежної України, як приклад відданого служіння народу для всіх наступних поколінь."
         За дане рішення  всі присутні у залі депутати проголосували одноголосно, окремим пунктом рекомендували органам місцевого самоврядування Тячівського району прийняти відповідне звернення.