З вересня на Закарпатті будуть оголошені аукціони з приватизації об’єктів держмайна

З вересня 2022 року на Закарпатті оголошуються аукціони з приватизації державного майна. Ухвалення закону №7451 є вагомим кроком для вдосконалення процесу приватизації. Остання дозволить державі зосередитися на більш ефективному управлінні стратегічними підприємствами, обороні та формуванні політики, надавши бізнесу можливість інвестувати в активи і перетворювати їх на працюючі, ефективні компанії.
Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі.
На приватизацію буде виставлене державне майно, що не входить до переліку об'єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.
Бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об'єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу Управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області.
Зразок листа про ініціювання приватизації об'єктів державної форми власності. 
Перетворення неробочих та збиткових державних активів на сучасні та ефективні підприємства сприятиме відновленню бізнес-активності у регіоні.
Приватизація – це ефективний інструмент для досягнення цілей тривалого економічного зростання. Створення нових виробництв, а також додаткових робочих місць є вирішальним фактором для економічного відновлення Закарпатської області.
Перелік доступних об'єктів для приватизації у Закарпатській області, а також детальна інформація про них доступні за посиланням.