Звернення депутатів Тячівської міської ради щодо покращення екологічної ситуації в громаді

Депутати Тячівської міської ради восьмого скликання звертаються до органів правопорядку та контролюючих органів, громадських організацій, керівників підприємств, організацій та установ, активістів, населення міської територіальної громади з проханням консолідувати зусилля з метою збереження довкілля на території населених пунктів громади. Охорона довкілля є пріоритетним завданням для розвитку міської територіальної громади. Визнання міста Тячів та населених пунктів громади екологічно чистими територіями створить умови для розвитку туризму, підприємництва, створення робочих місць, зменшення захворюваності мешканців громади.
Разом з цим викликає велике занепокоєння несанкціоноване спалювання сміття, утворення стихійних сміттєзвалищ, утилізація відходів сільськогосподарського виробництва в невстановлених місцях, випалювання трави на сільгоспугіддях, внаслідок чого гине флора і фауна, здійснюється негативний вплив на якість повітря, забруднюються річки, ставки, грунтові та підземні води, погіршується здоров’я мешканців громади.
Закликаємо населення, керівників підприємств, установ та організацій дотримуватись вимог чинного законодавства в природоохоронній сфері, забезпечуючи при цьому вивіз та утилізацію сміття виключно на діючих сміттєзвалищах. Просимо утримуватись від спалювання побутових відходів, трави, сухостою, не допускати захаращення берегів річок та ставків, утворення стихійних звалищ на території населених пунктів.
Звертаємось до органів правопорядку та контролюючих органів забезпечити проведення профілактичної роботи серед населення з метою недопущення фактів порушень Правил благоустрою населених пунктів, оперативно реагувати на випадки порушень в природоохоронній сфері, притягувати винних до відповідальності згідно з чинним законодавством. Ми впевнені в тому, що лише комплекс спільних профілактичних та практичних заходів дасть можливість забезпечити чистоту та порядок в наших населених пунктах та прилеглих до них територій.
 
 
Прийнято  тринадцятою   (позачерговою)
сесією Тячівської міської ради восьмого
скликання   від   22  вересня  2022   року