У закарпатських лісах збираючи гриби цими вихідними заблукали троє людей

За минулі вихідні на території Мукачівщини та Ужгородщини зникли дві жінки та один чоловік — усі вони пішли до лісу по гриби. Про це повідомили у ДСНС Закарпатської області.
У суботу 66-річний чоловік пішов збирати гриби у селі Клиновець, що на Мукачівщині, та не повернувся додому. Рятувальники з Мукачева вирушили на його пошуки пообіді, втім, о 23:00 їх призупинили до встановлення всіх обставин працівниками поліції.
Також досі не повернувся додому 43-річний грибник. Грибник пішов до лісу поблизу села Абранка Нижньоворітської територіальної громади у суботу. Про його зникнення повідомили лише наступного дня. Пошуки зниклого тривали до півночі, згодом їх призупинили — встановленням обставин зникнення також займуться поліцейські.
Того ж дня у лісі поблизу села Стрипа, на Ужгородщині, зникла 38-річна жінка. Вона пішла по гриби разом з компанією з тьох людей, втім, втратила орієнтир та заблукала. Рятувальники шукали її майже до півночі, однак, були вимушені призупинити пошуки через погані погодні умови. На щастя, у неділю зранку заблукала самостійно прийшла додому, її стан здоров’я задовільний.