Журі конкурсу талантів в Угорщині стоячи аплодувало конкурсантці із Закарпаття

21-річна Ванесса Стойка із Закарпаття (з села Ботар на Виноградівщині) повернулася до співу після тривалої перерви, бо каже, що музика – це її розрада та втеча від важких думок.

Молода дівчина приїхала в Угорщину, щоби взяти участь у конкурсі талантів "Я буду зіркою!" і вразила своїм співом як аудиторію так і членів журі.
Ванесса також розповіла, що вона та її родина зараз живе, як і всі в Україні лише однією думкою - про війну, аби вона нарешті закінчилася.
За словами закарпатки у неї здійснилася велика мрія, коли у грудні вона заручилася, але молода пара не могла цій події довго радіти, оскільки в лютому почалася війна в Україні.
"Мені і моїй родині було дуже важко. Ми лягали спати, не знаючи, що буде вранці, не знаючи, чи переживемо цей ранок. І зараз нам всім дуже важко", - розповіла Ванесса. І додала, що досі перебуває у страшенній напрузі і лише спів трохи допомагає.
Ванесса виконала пісню Крістіни Агілери "The Voice Within". Після її виступу всі присутні в студії аплодували стоячи, в тому числі і члени журі. Звісно, співачка пройшла у другий тур популярного в Угорщині конкурсу.