Закарпатці можуть отримати дотацію за утримання корів

Інформуємо, що з 16 серпня 2022 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову 918 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції”
Даним порядком передбачена зокрема спеціальна бюджетна дотація на утримання корів.
Бюджетні кошти надаються для підтримки за такими напрямками:
1.бюджетна субсидія на одиницю оброблювальних угідь сільськогосподарського призначення (1 га) для проведення сільськогосподарської діяльності – у розмірі 3100 за гектар, але не більше 372000 грн для одного отримувача;
2. спеціальна бюджетна дотація за утримання ВРХ (корів) від 3 до 100 голів, усіх напрямків продуктивності надається на кожну корову яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки- у розмірі 5300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.
Заявки на отримання бюджетних коштів подаються програми засобом Державного аграрного реєстру (ДАР) з 1 вересня по 15 листопада поточного року.
Важливо:
Подати заявку на підтримку можуть усі виробники сільськогосподарської продукції, як фізичні, так і юридичні особи, що зареєстровані у ДАР та відповідають умовам програми.
Дія програми поширюється на всю Україну, окрім територій, які включені до переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, або які перебувають в тимчасовій окупації чи оточені, затвердженого Мінреінтеграції.
Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.