Сім’ям загиблих захисників України із Закарпаття виплатять по 100 тисяч гривень

Таке рішення сьогодні підтримала профільна комісія облради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення і учасників АТО/ООС.
 
Ідеться про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих мешканців Закарпатської області – учасників військових дій в період запровадження воєнного стану в Україні, відповідно до рішення обласної ради від 28 лютого 2022 року №564 «Про внесення змін і доповнень до Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки».
 
За словами голови комісії Ольги Олексик, цього разу допомогу пропонується надати родинам 19-х загиблих земляків.
 
Питання було підтримане одноголосно.
 
Присутня на засіданні керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч також запропонувала членам комісії підтримати дофінансування програми «Турбота» на 2 млн 560 тис грн із розрахунку по 40 тис грн на кожного депутата облради. Ці кошти депутати матимуть змогу витратити на надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення краю. Цю пропозицію було також підтримано.
 
У роботі комісії взяли участь заступник голови облради Андріана Сушко, заступник голови комісії Федір Яринич, секретар — Євген Мешко, члени комісії Єлизавета Біров і Петро Добромільський та в. о. начальника відділу оформлення допомог, військових пенсій та пільг Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Байда.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради