Тячівщина втратила військового з села Криве Михайла Чорея. Вічна пам'ять і слава Герою!

На днях знову надійшла сумна звістка зі сходу, яку повідомили у Тересвянській громаді.
Захищаючи рідну Україну, загинув молодий воїн, наш земляк, мешканець Тячівського району з с.Криве Михайло Васильович ЧОРЕЙ.
Дуже боляче, коли віддають життя кращі з кращих заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.  Михайло ЧОРЕЙ  мужньо захищав рідну державу від ворога, її незалежність, волю та свободу. І  пожертвував заради батьківщини найціннішим – власним життям…
Він народився 19 вересня 2000 року, навчався у Кривській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, повну загальну середню освіту та фахову спеціальність здобув у Тячівському професійному ліцеї.
За покликом серця став на захист державного суверенітету  та  територіальної  цілісності України. 04.06.2020 року прийнятий на військову службу за контрактом. У військовій частині міста Володимир Волинської області склав присягу на вірність українському народові. У  цьому ж році  пройшов базову загальновійськову підготовку.
 У 2021 році, здобув фахову підготовку, отримав військово-облікову спеціальність у  навчальному артилерійському полку  Сухопутних військ Збройних Сил України. Із 2021 року – учасник бойових дій на сході країни. Загинув від рук російських окупантів 04.10.2022 року.
Тячівська районна рада в особі керівництва, колективу та депутатського корпусу глибоко сумує з приводу втрати захисника України Михайла Чорея. 
У цей гіркий час глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя.
Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у глибокій скорботі.
Герої не вмирають! Вони завжди живуть у наших серцях і продовжують боронити нас з небес!
Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!