Оголошення щодо актуалізації відомостей реєстрації місця проживання в Реєстрі територіальної громади міста Тячів

Шановні громадяни!
На виконання пункту четвертого статті 24 Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» від 05.11.2021 року, пропонуємо вам актуалізувати відомості стосовно реєстрації місця проживання в Реєстрі територіальної громади міста Тячів.
Що таке актуалізація?
Актуалізація даних – це необхідність внесення актуальної інформації/змін до інформації про особу в Реєстр територіальної громади міста Тячів (у разі зміни прізвища та інших даних про особу, внесення дати реєстрації особам, які зареєстрували своє місце проживання до 24.05.2016 року). Для цього необхідно мати з собою документ, на підставі якого здійснюється внесення актуальної інформації до Реєстру (паспорт або інший документ, до якого вносяться відомості про реєстрацію місця проживання). У разі актуалізації інформації про малолітню дитину, необхідне свідоцтво про народження дитини, а також документи, що підтверджують особу законного представника. Актуалізація необхідна для коректного зображення відомостей в Єдиному державному демографічному реєстрі, порталі «ДІЯ», Реєстрі територіальної громади.
 
Пропонуємо вам звернутися до відділу державної  реєстрації Тячівської міської ради за адресою м.Тячів, вул.Нересенська 5 (вівторок з 13-00 до 16-30, четвер з 8-00 до 12-00).