Послуги, які надає компанія “Zak Metal”Наша компанія  «ZAK metal» спеціалізується на виготовленні виробів з металу будь-якої складності та функціональної спрямованості за кресленнями чи ескізами замовника. Технологічне оснащення нашого виробництва дозволяє задовольняти будь-які потреби клієнтів – від разових проектів  за індивідуальним замовленням до великосерійного .
Також ми надаємо такі послуги:


 • Лазерна порізка металу, одним з основних переваг якого є акуратні і точні зрізи. Розкрій і порізка металевих листів повністю автоматизовані. Потужність лазера, на якому проводиться порізка, становить 2 кВт.Точність сучасного обладнання повністю виключає похибки при різанні металевих листів.Лазерна різка дозволяє створити складний фігурний візерунок і максимально рівний край зрізу без окалини.Також лазерна порізка дозволяє уникнути деформації металу, появи мікротріщин в місці зрізу на готовому виробі.
Ми має великий досвід виконання різних проектів:
 • запчастини до автомобілів та іншої техніки
 • меблі та предмети інтер'єру
 • елементи огорож
 • деталі різних пристроїв та виробничого обладнання
Ціна індувіальна ,залежіть від поставленої задачі.


Саме за допомоги порошкового фарбування ми досягаємо максимальної якості нашої металевої продукції. Вироби залишаються яскравими дуже довго, дефекти на них не з’являються, а фарба не сколюється. 
Тому ми пропонуємо послуги з порошкового фарбування металу і метала конструкцій. У своїй роботі використовуємо порошкові фарби європейських виробників ,що добре себе зарекомендували. У нас доступне високий вибір кольорів. Наявність власного обладнання ( лінії порошкового фарбування) і професійних навичок нашого персоналу дозволяє нам виконувати замовлення якісно і вчасно.
 Це пропозиція, що заснована на кваліфікації зварників найвищого рівня, які набувають досвіду, виконуючи безліч проектів. Якісне зварювання, на якому ми акцентуємо увагу, є гарантією безпеки зварних конструкцій і людей, які знаходяться в їх оточенні. Правильно виконана зварна конструкція є абсолютною умовою безпеки і багаторічного терміну використання .Зварювальні роботи можуть бути як окремою послугою, так і одним із етапів виробничого циклу. Ручне дугове зва­рювання забезпечує механічні властивості зварних швів, не нижчі за вла­стивості основного металу, тому його широко застосовують при виготов­ленні найважливіших конструкцій і виробів у різних галузях промисло­вості і в будівництві. До переваг ручного зварювання належить також можливість виконання зварних швів у різних просторових положеннях і у важкодоступних місцях. Вартість зварювальних робіт формується на основі оцінки складності та обсягів замовлення .
Наша компанія пропонує послуги зі згинання листового металу на сучасному обладнанні, за вигідними цінами та у узгоджені терміни!
Основною перевагою методу гнуття металу є повна відсутність швів, які характерні для зварювання деталей між собою. Згинання листового матеріалу дозволяє забезпечити зносостійкість та довговічність виготовлених деталей.
Процес гнуття включає обробку металевих листів під дією тиску або навантаження. Результат такого силового впливу – отримання виробів потрібної форми.
 • Переваги технології згинання листового металу:
 • отримання продукції, що має більш естетичний зовнішній вигляд;
 • відсутність корозійних дефектів готових виробів;
 • скорочення кількості зварних швів;
 • висока міцність готових деталей;
 • точна відповідність згинів вимогам до продукції.
Що ж, якщо у Вас є ідея і бажання що-небудь створити (всілякі вироби з металу), але Ви не знаєте як і де її можна реалізувати, то це не біда! Ви завжди зможете зателефонувати до нас і ми обговоримо різні види виробництва того, що Ви хочете.

Переглянути наші контакти