На Закарпатті киянина посадили на 9 років

Відповідний вирок чоловіку виніс суд за фактами незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами, незаконного придбання та зберігання з метою збуту психотропних речовин, а також наркотиків і прекурсорів в особливо великих розмірах

Раніше Mukachevo.net розповідало, що в березні правоохоронці зупинили автівку Toyota Land Cruiser автівку Toyota Land Cruiser, в якій киянин перевозив кілька десятків пакетиків із уже розфасованим кокаїном. Також при собі чоловік тримав і вогнепальну зброю з патронами до неї. Вартість вилученого кокаїну масою 170 г партії на чорному ринку оцінюють у понад 1 млн грн.

В пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури повідомляють, що в судовому засіданні киянин лише частково визнав свою вину. Він розповів, що вказану партію наркотиків і прекурсорів тримав у себе вдома, в Києві, звідки привіз на Закарпаття 24 лютого. При цьому мотиву збувати «товар» нібито не мав, а зберігав його для власних потреб.
Попри те, суд визнав киянина винним в інкримінованим йому злочинам та засудив його до 9 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.
До вступу вироку в законну силу чоловік перебуватиме під вартою. Наразі триває час на апеляційне оскарження.