Для громад Закарпаття провели семінар щодо актуальних грантових програм

Сьогодні в Ужгороді для керівництва громад Закарпаття провели навчальний семінар щодо грантових програм у межах транскордонного співробітництва. Така підтримка відкриває для них нові можливості розвитку, що особливо важливо в умовах воєнного стану. 
«Задля успішної реалізації власних ініціатив громадам варто знати, як розробляти проєкти, подавати заявки на участь у програмах та інші механізми», – зауважила Наталія Федурцьо, начальниця управління державних програм та пріоритетних проєктів департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА.
За її словами, однією з актуальних залишається Дунайська регіональна програма на 2021–2027 р., яка діє в межах втілення Стратегії ЄС для Дунайського регіону, зокрема, й на Закарпатті. Громади області також можуть подавати власні проєкти, спрямовані на розвиток інноваційно-цифрового, культурного й туристичного потенціалів, на вирішення соціальних та екологічних проблем тощо.
Під час семінару обговорили й реалізацію інших важливих програм, алгоритми та інструменти участі в них. Захід організували департамент економічного та регіонального розвитку спільно з управлінням єврорегіональної співпраці Закарпатської ОВА.