В Тячеві активно готуються до створення ресурсної кімнати для дітей громади

03 листопада, в Тячівській дитячій бібліотеці царила творча та весела атмосфера. 18 дітей громади та гостей нашого міста разом з батьками зібралися для створення одного з елементів дизайну майбутньої ресурсної кімнати – безпечного простору для дітей.

Саме таку ресурсну кімнату планує облаштувати в Тячеві  Міжнародна організація People in Need Slovakia у співпраці з організацією Spolka. Основною метою створення такого простору – облаштувати безпечне середовище для дітей, які зазнають постійного стресу через повномасштабну війну. Тут вони зможуть потоваришувати з іншими дітками, разом гратися, відпочивати та навчатися.

Між іншим, запрошуємо і  вас долучитися до процесу облаштування цих просторів.
Поділіться, будь ласка, вашими потребами та потребами ваших дітей будь-якого віку, щоби ми могли облаштувати якомога якісніший та цікавіший простір для вас за посиланням.

Отже, перший елемент дизайну – карту України з візерунками, характерними для різних регіонів нашої країни – створено.
Створила шаблон та допомагала розмальовувати шпалери вчитель образотворчого мистецтва Бобрушко Юлія Володимирівна. А любязно прийняла гостей завідувачка дитячої бібліотеки – Федина Вікторія Василівна.

Тячівська міська рада і надалі підтримуватиме ініціативу та активність організації  "People in Need Slovakia", яка працює в  партнерстві з "Sign of Hope" та від імені Федерального  міністерства закордонних справ Німеччини.