Дороги на Тячівщині можуть "не пережити"зиму, - звернення депутата Тячівської райради Дмитра Шелемби

Дане питання  на одинадцятій сесії восьмого скликання,  яка відбулася 25 жовтня 2022 року, озвучив у своєму зверненні голова постійної депутатської комісії з питань промислової політики, будівництва,  транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства райради Дмитро Шелемба. 
        - До мене як до депутата надходять чисельні скарги від мешканців району та активних учасників дорожнього руху на вкрай критичний стан автомобільних доріг місцевого значення. Деякі ділянки автошляхів району не витримують навантаження, практично зруйновані та можуть взагалі "не пережити" зиму, - зазначив він. 
         У зверненні зокрема йдеться про те, що з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Тячівщині проживає більше 20 - ти тисяч внутрішньо переміщених осіб, також розміщено декілька релокованих підприємств. 
         У зв'язку з цим збільшився потік автотранспорту та інтенсивність руху, і відповідно, навантаження на мережу. Якщо не вжити належних заходів з відновлення та утримання інфраструктури доріг району, її буде знищено остаточно. Що, у свою чергу, негативно вплине на безпеку дорожнього руху та на ефективність логістики тилу в умовах воєнного стану.         
         Враховуючи вищенаведене, депутат просить сприяння щодо проведення ремонтних  робіт, а також утримання в зимовий період доріг, балансоутримувачем  яких є ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області". При розподілі коштів Державного та обласного бюджетів на 2023 рік передбачити фінансування на виконання заходів з відновлення інфраструктури доріг Тячівського району. 
         Сесія підтримала звернення Д.Шелемби і направила його відповідним рішенням до Закарпатської обласної державної адміністрації - обласної військової адміністрації, Закарпатської обласної ради та ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» для реагування.
Пресслужба Тячівської райради