Два ухилянти попалися на "липових" документах на кордоні в Закарпатті (ФОТО)

Учора на кордоні на підроблених документах попалися два втікачі від мобілізації.
Одного спритника виловили в пункті пропуску "Дякове". Під час перетину кордону, разом із паспортом 33-річний чоловік надав для перевірки документів тимчасове посвідчення військовозобов'язаного та довідку про проходження військово-лікарської комісії, у яких інспектор виявив ознаки підробки. Крім того, прикордонники з'ясували, що зазначений у довідці територіальний центр комплектування не видавав документи на ім'я українця, який намагався перетнути кордон.
Ще одного зловмисника виявив наряд з перевірки документів у пункті пропуску "Вилок". Перетнути кордон з Угорщиною за "липовими" документами намагався 28-річний закарпатець. У паспорті українця були відмітки про виїзд на постійне проживання та взяття на постійний консульський облік Посольством України в Чеській Республіці. Також чоловік пред'явив ID-картку дозволу на проживання в Чехії. 
Під час поглибленого вивчення наданих документів прикордонники виявили низку ознак, які вказують на підробку відміток та ID-картки. Горе-комбінатор зізнався прикордонникам, що за виготовлення йому "липових" документів заплатив ділкам 2000 доларів США.
В обох випадках, про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст. 358 ККУ "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів", прикордонники направили повідомлення до Нацполіції.