Рахівщина: від вибуху балону постраждав 26-річний хлопець

У селі Верхнє Водяне  Рахівського району під час зміни газового балону постраждав 26-річний чоловік. 

Про це повідомляють в Закарпатському територіальному центрі екстренної медичної допомоги. 
До приїзду медичної бригади сусіди винесли постраждалого із палаючого будинку. Молодий чоловік був при свідомості, але у шоковому стані – окрім опіків обличчя та рук, вибухом понівичило кисть лівої руки - відкриті переломи пальців та зап’ястя. Фельдшер зупинив кровотечу, підключив інфузійно розчини, знеболив пацієнта та обробив ушкоджені ділянки тіла. Коли стан чоловіка було стабілізовано, автівкою «швидкої» його доставили до Рахівської районної лікарні. Там на пацієнта вже очікувала бригада медиків, які провели обстеження та рентген і доправили в операційну.
Як повідомив заступник директора з контролю якості надання медичної допомоги КНП «Рахівська районна лікарня» Віталій Буришин, пацієнта вже прооперовано, проведено остеосинтез фаланг пальців лівої руки, оброблено місця опіків і у задовільному стані переведено до травматологічного відділення. Зараз стан пацієнта стабільний. 
За словами постраждалого,  він самотужки намагався змінити газовий балон. Саме у момент відкручування вентилю і стався вибух… Остаточно причини, що ледь не призвели до трагедії, встановлять експерти відповідних служб.