На Закарпатті щодня перевіряють майже 100 вантажівок

Майже сотня вантажівок щодня проходять перевірку на дотримання габаритно -вагових норм на спеціально обладнаному майданчику у селі Карпати на Мукачівщині. Що важливо, порушень щодо ваги виявляють один на 300 каміонів. А от з документами – набагато більше. Контроль здійснюють працівники Укртрансбезпеки. 
Рейдову перевірку забезпечує наряд у складі трьох державних інспекторів. Здебільшого, порушення норм ваги коливаються від 5 до 10%.
Зазвичай на одиночну вісь, а не загалом на каміон. Це через неправильну загрузку, розподіл або зсув вантажу, зараз як правило транспортують зерно, соняшник чи інші сипучі продукти.
Аби дорги краю не руйнувалися вантажівками, крім села Карпати, такі ж спеціально обладнані майданчики для габаритно- вагових комплексів у краї облаштовано ще на об‘їзній міста Хуст та перед в‘їздом у село Страбичово на Мукачівщині. А також встановлені і автоматичні системи зважування у русі.
У такому випадку накладається штраф на громадян, на фізичних осіб підприємців і на посадовців юридичних осіб. Усе, аби закарпатьскі дороги не руйнували вантажівки, адже капітальні видатки на ремонти автошялхів під час воєнного стану не пропускає Казначейство. Тому стоїть завдання, хоча б з берегти те, що є.