З Рахівщини до Румунії курсуватиме поїзд двічі на день
8 листопада “Укрзалізниця” здійснила перший пробний заїзд “Карпатського експресу” на відновленій ділянці Рахів – Ділове – Валя-Вішеулуй (Румунія). Про це повідомили на сторінці перевізника.
Цим маршрутом курсуватиме комфортабельний регіональний поїзд. Регулярні рейси планують запустити вже на початку грудня, вони їздитимуть двічі на день.
Цим маршрутом курсуватиме комфортабельний регіональний поїзд. Регулярні рейси планують запустити вже на початку грудня, вони їздитимуть двічі на день.
“Чистий час у дорозі (без урахування митних процедур) від Рахова, що перетвориться на ще один транспортний хаб Закарпаття, до румунської Валі-Вішеулуй складає близько 40 хвилин мальовничою гірською долиною. Прикордонний та митний контроль здійснюватиметься на борту поїзда при посадці”, — зауважили в “Укрзалізниці”.З цього поїзда пасажири зможуть пересісти на інші поїзди та дістатися інших румунських міст. Зокрема, від станції Валі-Вішеулуй щодня курсують потяги до станцій Сігет, Клуж та Бухарест.








